Та коли малюк дорослішає, настає час відлучати його від грудного вигодовування, передає Мiridei.

Аби для дитини це було найменш болісно, медики рекомендують залучати її до виконання звичайних побутових справ: миття посуду, полоскання речей після прання, розвішування мокрої білизни, прибирання будинку та іншого.

Читайте також: Як народити близнюків: поради лікаря

Це допоможе не лише виховати у малюка працьовитість, організованість і відповідальність, а й дасть йому зрозуміти те, що він є невід'ємною і важливою частиною родини.

Коли малюк почне вимагати груди – залучайте його до виконання побутових справ

Коли малюк почне вимагати груди – залучайте його до виконання побутових справ

Ще один спосіб – ігри. Адже після року маля краще засвоює інформацію через ігрову форму. Танцюйте з малюком, розмовляйте з ним від імені іграшки, влаштовуйте хованки, складайте мозаїку та інше.

Коли дитя знову почне вимагати груди – спробуйте відволікти увагу смачною їжею: пропонуйте малюку цікаво викладені фрукти на тарілці, викладайте кумедні фігурки. Так прийоми їжі будуть особливо цікаві для малюка і з часом він забуде про годування грудьми.

Це лише кілька варіантів для відвернення уваги дитини від грудей. Тож проявляйте фантазію і використовуйте будь-які цікаві заняття або об'єкти. Згодом, малюк звикне до альтернатив маминих грудей, і ви зможете пройти етап відлучення без особливих проблем – легко і природно.

Відволікайте увагу дитини від грудей смачною їжею

Відволікайте увагу дитини від грудей смачною їжею

До слова, нещодавно було зафіксовано, що вперше в історії чоловік, який став жінкою, вигодовує дитину грудним молоком.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.