Вірус папіломи сприяє інфікуванню пошкодженню шкіри, йдеться на сайті лікаря Євгена Комаровського.

Читайте також: Встановили механізм, який прогнозуватиме погане здоров’я дітей

Через те, що подряпини, тріщини, зустрічаються у дітей частіше, ніж у дорослих, то бородавки у дітей виникають частіше, ніж у дорослих.


Як вберегтися від бородавок

Дитячі бородавки у більшості випадків не потребують жодного лікування і проходять самі. На це йде приблизно кілька років. З дорослими бородавками все набагато складніше – вони можуть зберігатися роками без росту та тенденції до зникнення. Тому Комаровський радить дорослим показувати бородавки лікарям-дерматологам. Існує величезна кількість способів видалення.

Бородавки можуть перейти від однієї людини до іншої через прямі контакти або контакти з інфікованими предметами домашньої гігієни.

Лікар зазначив, що вірус, який спричиняє бородавки, добре себе почуває в умовах підвищеної вологості. Тобто коли руки постійно вологі, інфікуватися у такій ситуації набагато легше.


Бородавки можуть передаватися

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.