Про це ексочільниця МОЗ розповіла у ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.
До теми: Вони нас там не хочуть, – Супрун пояснила, чому не залишилась у МОЗ
Супрун запевнила, що зараз вона має трохи більше часу, щоб працювати над своєю сторінкою у Facebook.
"Також є більше зустрічей щодо моєї подальшої роботи. До прикладу, є одна програма, яка називається Dezinfo Portal. Це так зване місце, де можна перевіряти, чи є інформація у Facebook правильною", – сказала вона.
Цікаво! Усі розвінчані міфи і лайфхаки від Супрун: список
Ексочільниця МОЗу наголосила, що вони наразі працюють над тим, щоб створити інструмент, який слідкуватиме за такими постами і визначатиме – правда це чи фейк.
Ми хочемо створити такий медичний інструмент, який викриватиме фейки. До прикладу, якісь "антивакцинаторські" пости чи статті, в яких пишуть про якісь "фуфломецини" і кажуть, що це може лікувати все. Такий інструмент показуватиме, що це все фейк і йому не потрібно вірити,
– заявила Уляна Супрун.
Вона наголосила, що фейки – це одна з найбільших проблем в Україні у сфері медицини. "Адже є багато неправди, фейків та маніпуляцій. Ми мусимо знайти спосіб розрізняти правду і брехню", – додала Супрун.
Уляна Супрун
Зазначимо, що на своїй сторінці у Facebook вона впровадила цікаву практику – час від часу чиновниця публікує дописи, в яких спростовує медичні міфи. Її поради і зауваги цитуються у пресі та перевертають уявлення про медицину для українців пострадянської епохи.
Біографія Уляни Супрун: топ-факти про реформаторку та руйнівницю міфів – читайте у матеріалі 24 каналу.