Соціологічне опитування, у якому взяли участь 2 тисячі американців показало, що любителі гострого схильні вести більш насичене життя.

Читайте також: Скільки чоловіків не знають, коли партнерка отримує оргазм

Любов до гострих продуктів підвищує цілеспрямованість: шанувальники такої їжі на 29% частіше працювали над реалізацією своєї мрії, а також в середньому приділяли більше уваги фізичним вправам, пише New York Post.

Проте дослідження показало, що любителі гострого займаються сексом 5,3 раза на місяць, а ті, хто не любить цих спецій –3,2 рази.

На 45% любителі гострого схильні подорожувати за межами своєї країни, ніж противники спецій. Перша група також частіше стрибала з парашутів, займалася рафтингом та підводним плаванням. Крім того, про готовність стрибнути з тарзанки заявили 12% фанатів гострого, в той час як серед шанувальників негострих продуктів – всього 2%.

Любителі гарячої їжі з більшою ймовірністю скажуть, що їм подобається зустрічатися з новими людьми і вважатимуть себе хорошими ораторами.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.