Про це пише портал "Наша Мама".
Читайте також: Як вберегти дитину від хвороб у школі: поради від МОЗ
1. Показуйте, що ви приймаєте емоції дитини
Батькам необхідно демонструвати, що вони приймають те, що відчуває дитина. Найкраще відповідати ось так: "Так, ти маєш право злитися на мене. Мені прикро, що так трапилося. Нам потрібно поговорити про те, як виправити цю ситуацію?".
Таким чином, дитина зможе пояснити, чому так відбувається, а батькам необхідно виправити цю ситуацію.
Показуйте, що ви приймаєте емоції дитини
2. Цікавтесь, як почувається ваша дитина
Діти більш відкриті і мотивовані ті, які відчувають щиру цікавість до себе. Батькам необхідно цікавитися, як дитина провела свій день, що було позитивного, а що – негативного.
Намагайтеся зрозуміти те, за що переживає дитина і проявіть співчуття навіть тоді, коли ви розумієте, що це не привід для смутку чи радості.
3. Проявляйте частіше позитивні емоції
Емоції – це той сигнал для інших людей, який дає зрозуміти про стан людини та її думки. З віком люди стають більш стриманими та менше проявляють емоції. Але потрібно врахувати те, що дитина копіює поведінку батьків, тому вам необхідно частіше усміхатися, радіти успіхам дитини.
Навіть якщо ви втомилися на роботі, спробуйте прийти додому з хорошим настроєм, посміхнутися та обійняти дитину.
Проявляйте частіше позитивні емоції
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.