Звичайно, всі знають, що бюстгальтер має добре сидіти, підтримувати груди та коригувати форму, натомість лямки не повинні сповзати, а чашечки "подорожувати", проте деякі жінки все ж припускаються певних помилок, пише "Країна здоров’я".
Читайте також: Як вибрати безпечний і зручний купальник: порада лікаря
Так, найпоширеніше упущення під час вибору бюстгальтера – надто великий обхват, оскільки не всі враховують, що під час носіння матеріал розтягнеться.
Як правило, оптимальний розмір – це довжина обхвату під грудьми, мінус 5 сантиметрів. Відтак, зазначають фахівці, якщо обхват під грудьми у вас – 85, то бюстгальтер повинен бути з обхватом 80. Щоправда можна приміряти і 75, оскільки саме він Вам може підійти.
Крім того, під час примірки не варто застібати бюстгальтер до кінця – він повинен вам підходити саме у такому вигляді. Зауважимо, що під час носіння та прання тканина поступово розтягнеться, і лише тоді Ви будете поступово змінювати застібки.
Водночас журналісти ресурсу наголошують, що купувати бюстгальтер, який підходить Вам на тугій застібці, не варто – він незабаром розтягнеться, тому краще на розмір менший.
Також не слід купувати чашечки меншого розміру, аніж Вам потрібно. Хоча багато жінок і вважають, що таким чином підкреслюють груди, але насправді здебільшого створюється ефект "подвійних грудей".
Якщо ж хочете додати об'єму або скоректувати форму, то зробіть це за допомогою спеціальних чашок і моделей.
Додамо, що лямочки на бюстгальтері провокують багато проблем, особливо це дошкуляє власницям пишних форм.
Якщо білизну Ви підібрали добре, то лямочки не повинні тиснути, тому що виконують підтримувальну функцію разом з чашечками. Однак, часто неправильно підібрана білизна призводить до того, що лямки впиваються в шкіру, а вся вага грудей лягає на них.
До слова, медики рекомендують жінкам відмовитися від звички постійно носити бюстгальтер, або принаймні знімати його, перебуваючи вдома. Крім того, бюстгальтери є однією із семи речей, що заважають висинатися.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.