Про це він написав на своїй сторінці Instagram.

Читайте також: Комаровський розповів, коли потрібно одягати дитині шапку

"Взагалі я б говорив не про те, як зменшити істерики перед уколами, а як зменшити кількість уколів. Тим не менш уколи іноді бувають, наприклад, при вакцинації", – розповів лікар.

За словами лікаря, потрібно не лякати дитину заздалегідь, посміхатися і не влаштовувати істерик. Також можна поговорити з лікарем, зайти без дитини і дати лікареві іграшку, яку він подарує дитині після уколу.


Страх дітей перед уколами

У багатьох країнах практикується обробка шкіри спеціальними мазями, що містять місцеве знеболювальне, щоб зменшити біль від уколу. Найголовніше – саме в момент уколу треба дитину яким-небудь чином відволікти. Це все, що ви можете зробити,
– запевняє Комаровський.

Також експерт зазначає, що дитина буде боятися в тому випадку, якщо поруч будуть люди, які бояться. Якщо ж поряд немає подразників, які можуть зіпсувати настрій, то ситуація переноситься дуже навіть легко.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.