Деякі звички згубно впливають на прикус, пише портал "Наша Мама".

Читайте також: Супрун пояснила, чому потрібно завести домашніх тварин дітям

До прикладу, звичка смоктати палець, губи. Дурник теж викривляє прикус, тому його радять не давати дитині взагалі. Негативно впливає на це й дихання ротом.

Деякі мами годують дитину перетертою їжею, коли у малюків уже є зуби. Проте такий підхід неправильний – зуби повинні отримувати навантаження.

Неправильний прикус погано впливає на мозкову оболонку.Через скупчення зубів страждають хребетний канал, крижі, спинний мозок і всі основні нерви.

Як неправильний прикус впливає на здоров’я
Як неправильний прикус впливає на здоров’я

Неправильний прикус може призвести до головного болю та клацанні при відкриванні рота, хворобливі відчуття в жувальних м’язах.

Інші наслідки неправильного прикусу:

  1. посилене стирання зубів;
  2. карієс;
  3. випадіння зубів;
  4. неякісне жування;
  5. проблеми з травленням;
  6. психологічні проблеми.

Вже з року часу дитину можна показати стоматологу для огляду і робити такі візити регулярно. Фахівець зможе помітити початок хвороби та уникнути її.

Регулярно водіть дитину до стоматолога
Регулярно водіть дитину до стоматолога

Щоб виявити, чи є у дитини неправильний прикус, попросіть її відкусити частину моркви. пережувати та виплюнути. При правильному прикусі шматочки будуть однаковими, а при неправильному – шматочки будуть вирізнятися за формою та розміром.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.