Крім того, літні люди, особливо ті, хто змушений дотримуватися постільного режиму, мають знижену стійкість до інфекцій. Тож у їхньому випадку дуже важливо також мінімізувати ризик зараження сечових шляхів.

До теми Як поділяється урологічна продукція за важкістю нетримання сечі: кому, коли й що застосовувати

Комплексний догляд за шкірою передбачає 3 етапи:

  • Очищення від забруднень.
  • Підтримання регенеративної функції за допомогою спеціальних косметичних засобів.
  • Зволоження захисними кремами із живильними та пом’якшувальними властивостями.

Надійний догляд за шкірою людей, які потерпають від інконтиненції (нетримання сечі), забезпечують косметичні засоби Seni Care. Їх активні компоненти ніжно й водночас ефективно захищають гідроліпідний шар шкіри.

Переваги Seni Care

Лінія догляду Seni Care містить натуральні компоненти, тому підходить навіть для дуже чутливої ​​шкіри. Засоби Seni Care не мають у своєму складі мила, що при рівні рН ≈ 8 неминуче подразнює та сушить її.

Натомість у засобів Seni Care оптимальний рівень pH = 5,5, тож вони підтримують захисні функції шкіри й роблять її менш чутливою до подразнень.


Як доглядати за шкірою при нетриманні сечі / Фото iStock

Активні компоненти косметичних засобів Seni Care, а саме вітамін Е, олія виноградних кісточок та Д-пантенол, справляють на шкіру живильний та заспокійливий ефект.

Косметичні засоби Seni Care легко наносяться й, завдяки особливій формулі, швидко вбираються. Нейтралізацію запаху сечі забезпечує спеціальний компонент – Sinodor.

Як обрати потрібний засіб Seni Care

Cеред засобів Seni Care є такі, що не потребують змивання. (Що дуже актуально для важких, малорухомих хворих.) Наприклад, миючий крем для тіла 3 в 1 дбайливо очищує шкіру, схильну до подразнень, а також заспокоює та живить її. А вологі серветки Sensitive було спеціально створено для очищення особливо чутливої ​​шкіри, схильної до алергічних реакцій.

Якщо шкіра схильна до утворення пролежнів, їй будуть корисні процедури, наприклад, масаж, а також засоби, що поліпшують регенерацію епідермісу та мікроциркуляцію крові. Для таких процедур у лінійці Seni Care є бальзам та емульсія: вони зволожують, живлять шкіру й роблять її менш чутливою до подразнень.

Крем Seni Care з аргініном ефективно запобігає утворенню попрілостей та пролежнів, усуває відчуття сухості, печіння та свербіння, а також зменшує почервоніння. А крем з окисом цинку має антибактеріальний ефект, прискорює загоєння й захищає шкіру від пошкоджень.

Дотримання простих правил гігієни попереджає цілу низку ускладнень у зв’язку з нетриманням сечі та й загалом є запорукою впевненості та комфорту. Відчуття свіжості й чистоти значно покращує психологічний стан людей з інконтиненцією та якість усього їхнього життя, незважаючи на цю делікатну проблему