Під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Трамп заявив про те, що США вдається стримувати коронавірус та тримати все під контролем, пише CNBC.

До теми: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: коронавірус забрав уже 9 життів

Трамп високо оцінив роботу Центру контролю захворювань (CDC) й сказав, що довіряє президенту Китаю.

Він вважає, що Сі Цзіньпін та тамтешні представники охорони здоров’я надають та надаватимуть усю необхідну інформацію стосовно вірусу.

Ми у дуже хорошій формі та думаємо, що Китай також у дуже хорошій формі,
– заявив президент США.

У інтерв’ю CNBC Трамп запевнив, що все контролюється і спалах нового коронавірусу у США “це лише одна людина, яка приїхала з Китаю”.

Додамо, що у США перевіряють рейси, які прибувають з Уханя в аеропорт Сан-Франциско, Нью-Йоркського JFK та в Лос-Анджелесу.

20 січня медичний центр Університету Вандербілта у Нашвіллі наказав розпитувати про візити в Китай у кожного пацієнта, який звертається по медичну допомогу з лихоманкою чи респіраторними симптомами. Ймовірніше за все, від 21 січня всі лікарні почали робити так само.

До слова, деякі ЗМІ вважають, що влада Китаю не надто охоче інформує про перебіг захворювання в країні, як і під час схожої епідемії у 2002-2003 роках.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.