Після першого ж спалаху, американські медичні установи екстрено виявляють потенційно заражених людей, пише The New York Times.

До теми: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: коронавірус шириться світом

Першого пацієнта госпіталізували з пневмонією ще минулого тижня, де й перевірили його на наявність коронавірусу. У статті йдеться, що підтвердження на наявність захворювання прийшло на цих вихідних.

20 січня медичний центр Університету Вандербілта у Нашвіллі наказав розпитувати про візити в Китай у кожного пацієнта, який звертається по медичну допомогу з лихоманкою чи респіраторними симптомами, після чого всі лікарні почали робити так само.

МОЗ України попередив Державну прикордонну службу України про можливість спалаху та надав рекомендації по виявленню інфекції.

24 січня Центр контролю та профілактики захворювань у США заявив про наявність інфекції у другої людини. Відомо, що це жінка, яка сама звернулась до лікарні з поганим самопочуттям. Її симптоми проявились через два дні після того, як вона прилетіла з Китаю.

26 січня стало відомо про третій випадок зараження коронавірусом у США. На вірусну пневмонію захворів мандрівник, який до цього відвідував китайське місто Ухань. Нині пацієнт перебуває у стабільному стані, його лікують у спеціально ізольованому приміщенні. Органи охорони здоров'я проводять розслідування та шукають осіб, які перебували у тісному контакті з пацієнтом, повідомляє Los Angeles Times.

Цікаве: Як лікують американця, який захворів на коронавірус: фото

Симптоми китайського коронавірусу:
  • Лихоманка;
  • Головний біль;
  • Кашель;
  • Ускладнене дихання;
  • Слабкість.

Дивіться відео про китайський коронавірус та чим він загрожує людству:

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.