Moderna їде в Україну

Препарат має прибути вже до кінця цього тижня – 7 листопада. Це анонсував на щоденному брифінгу міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Важливо Як вакцинація проти коронавірусу впливає на кількість хворих: спростували популярний міф

Голова МОЗ повідомив, що зараз в країні вийшли на показник у 250 000 щоденно введених доз. Він сподівається, що темпи не знизяться. Тож щоб забезпечити цей попит на вакцинацію, загалом Україна отримає ще 2 мільйони 930 тисяч доз вакцини Moderna.

Скільки вакцин є в Україні

Міністр додав, що всього від початку вакцинальної кампанії на територію країни доставили понад 26 мільйонів доз вакцин від коронавірусу.

На залишках зараз є приблизно 7,5 мільйонів доз,
– уточнив Ляшко.

Що відомо про вакцину від Spikevax

Препарат Moderna є однією з вакцин від COVID-19, які Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила для екстреного застосування. Курс щеплення передбачає інтервал між двома дозами вакцини у 28 днів.

За даними кількох досліджень, Spikevax є найбільш ефективною вакциною від зараження, симптоматичного ковіду, госпіталізації, потрапляння до реанімації та смерті.

Темпи вакцинації в Україні

  • За минулу добу, 2 листопада, було вакциновано понад 310 тисяч людей.
  • Від початку кампанії в Україні вакцинували 10 682 752 людини, з них 10 682 750 людей отримали одну дозу, повністю імунізовані та отримали дві дози – 7 596 587 (із них двоє отримали одну дозу за кордоном).
  • Загалом і першою, і другою дозою в Україні провели 18 279 337 COVID-щеплень.