Краса волосся

Густе та довге волосся давно стало символом доглянутості та сексуальності, що підтверджується і класичними образами жіночності в мистецтві, наприклад, Боттічеллі зобразив Венеру з довгим волоссям.

Також на тему Які види спорту допомагають зробити секс довшим

Попри те, що волосся жінок було предметом обговорення протягом багатьох століть і в різних культурах, зроблено мало психологічних досліджень, які б аналізували їхню привабливість.

Дарвін стверджував, що волосся жінок є фактором статевого відбору, і були спроби вчених пов'язати їх із сексуальною активністю та репродуктивним потенціалом. Проте роль волосся у романтичних стосунках досі незрозуміла.

Нове дослідження волосся

З тим, щоб зрозуміти цей взаємозв'язок, психологи з Університету Йонсе в Сеулі провели дослідження. Вони аналізували, як довжина та стан волосся жінок впливає на сексуальне життя, зокрема на частоту статевих актів. Використовуючи онлайн-послуги PanelNow, вони опитали 204 гетеросексуальні пари з Південної Кореї у віці між 25 і 51 роком, які мали від нуля до чотирьох дітей.

Вчені попросили подружжя оцінити фізичну привабливість свого партнера, виключаючи чинники, такі як освіта, інтелект та кар'єрні перспективи. Також було виміряно статевий потяг і частота статевих контактів, згідно з твердженнями обох партнерів.

Гарне волосся впливає на сексуальне життя

Вчені помітили, що стан волосся жінки впливав на їхню привабливість в очах чоловіка та частоту статевих контактів. Довжина волосся також впливала, хоча меншою мірою.

Висновки дослідження показали, що жіноче волосся відіграє важливу роль в оцінці привабливості та репродуктивного потенціалу жінки, що може виправдовувати вкладені зусилля та кошти для догляду за волоссям.