Потребу у додатковому фінансуванні заклали у стратегічному плані боротьби з пандемією коронавірусу, повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Читайте також ВООЗ продовжила режим надзвичайної ситуації у світі через пандемію COVID-19

Відповідно до оновлених оцінок, ВООЗ потрібно 1,7 мільярда доларів для відповіді на COVID-19 на всіх трьох рівнях організації,
– заявив Гебреісус.

До цієї оцінки входять гроші, які ВООЗ вже отримала. У результаті дефіцит фінансування у 2020 році становитиме 1,3 мільярда доларів.

"Оновлений план враховує уроки, які ми вже засвоїли, зміцнюючи роль ВООЗ у глобальній та регіональній координації, зокрема, у ланцюжку поставок", – додав глава ВООЗ.

Організація продовжуватиме надавати технічну підтримку урядам для здійснення заходів у галузі охорони здоров'я. Для країн, які цього потребують, надаватиме основні медичні послуги.

Крім того, ВООЗ працюватиме над мережами доставки та впровадження, які будуть потрібні при розробці ліків та вакцин проти коронавірусу.

Коронавірус у світі: основне

  • У світі станом на ранок 8 травня з початку пандемії коронавірусної хвороби зафіксували 3 мільйони 918 тисяч 678 інфікованих, з них 270 тисяч 765 пацієнтів померли, а 1 млн 344 тисячі 597 одужали.Пандемія коронавірусу у світі: основне
  • ВООЗ оголосила глобальну надзвичайну ситуацію 11 березня, згодом її продовжили. Основною пересторогою є те, що небезпечний вірус пошириться на країни зі слабо розвиненими системами охорони здоров'я.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу. Втім багато країн працює над її розробкою.
  • США вийшли на перше місце за кількістю заражених коронавірусом, обігнавши Іспанію, Італію та Велику Британію. Там зафіксували понад 1 мільйон випадків COVID-19.
  • У ВООЗ припускають, що наступним епіцентром спалаху коронавірусної хвороби стане Африка.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.