Про це заявила директор відділу ВООЗ з імунізації Кейт О'Брайан під час брифінгу, пише NBC.

Читайте також COVID-19: в Україні за добу захворіли 10 811 людей та одужали понад 12 тисяч

Я не думаю, що ми припускаємо, що будь-які країни створять мандат на вакцинацію. Однак, можуть бути країни або ситуації в країнах, де через професійні обставини необхідно або наполегливо рекомендується пройти вакцинацію,
– зазначила директору відділу ВООЗ з імунізації.

О'Брайан сказала, наполегливу рекомендацію зробити щеплення можуть отримати, наприклад, медики у відділеннях інтенсивної терапії. Вона пояснює це тим, що в такому випадку вакцинація необхідна для безпеки медпрацівників та пацієнтів.

З нею погодився директор ВООЗ із надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я Майкл Райан. Чоловік заявив, що населення потрібно переконувати у користі вакцинації, а не змушувати до щеплень. Люди повинні самостійно ухвалювати рішення щодо того, чи потрібно їм вакцинуватися від коронавірусу. Однак у певних обставнах щеплення є "єдиним відповідальним кроком".

Вакцинація проти COVID-19 в Україні: що відомо

  • Україна отримає приблизно 8 мільйонів доз вакцини від коронавірусу з ініціативи COVAX.
  • Держава домовилася про це з компанією Pfizer. Постачання вакцини компанії очікують вже на початку другого кварталу 2021 року.
  • В Україні у 2021 році мають намір вакцинувати від коронавірусу 50% населення. Однак в першу чергу щеплення робитимуть медикам, військовослужбовцям і соціальним працівникам.

Чи готові українці вакцинуватися інфографіка 24 канал
Чи готові українці вакцинуватися / Інфографіка 24 каналу