Смертність від коронавірусу

За інформацією організації, всього від початку пандемії від коронавірусу померло вже 6,45 мільйона людей. Голова ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус поставив під сумнів, чи справді світ зміг впоратися з пандемією.

Також на тему: Яка ситуація з поширенням коронавірусу у світі: останні дані ВООЗ

Цього тижня ми перетнули трагічну віху в один мільйон зареєстрованих смертей. Ми не можемо сказати, що навчилися жити з COVID-19, коли один мільйон людей помер від COVID-19 лише цього року, коли ми вже маємо всі інструменти, необхідні для запобігання смертей,
– сказав він на пресконференції.

Проблема вакцинації

Голова ВООЗ звернувся до урядів з проханням посилити свої зусилля щодо вакцинації всіх медичних працівників, людей похилого віку та інших груп ризику, щоб досягти 70-відсоткового охоплення вакцинацією всього населення. Ця позначка мала бути вже цього червня. Але 136 країн не змогли цього досягнути, а 66 з них все ще мають охоплення нижче 40 відсотків.

За його словами, лише 10 країн охопили менше 10 відсотків, більшість із з них мають надзвичайні гуманітарні ситуації.

Агентство охорони здоров'я ООН повідомило про понад 593 мільйони випадків зараження коронавірусом. Попри те, що рівень тестування різко впав у багатьох країнах, близько половини таких випадків зареєстрували цього року.