Вчені намагаються вияснити, як саме мутація вірусу впливає на його поширення. Науковці пояснюють, що є можливість зараження вірусом більшої кількості людей, якщо епідемія буде тривати довго. Чим більше випадків захворювань, тим більше шансів, що серед них будуть мутації, додав професор біологічних наук в Університеті Пердью Девід Сандерс.

Такі віруси, як Ебола, постійно мутують. Віруси виробляють мутації, які хороші для них, - повідомив вірусолог з Університету Квінсленду Іен Маккей.

Нагадаємо, що вірус Ебола, передається через прямий контакт з біологічною рідиною людини. Найбільше ризиків заразитися вірусом від хворого на пізніших стадіях, адже тоді в його тілі найбільша кількість вірусу. Саме тому медики та члени сім'ї тяжкохворих пацієнтів мають ризик захворіти на Еболу також.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, спалах вірусу Ебола спостерігається в країнах Західної Африки: Ліберії, Сьєра-Леоне та Гвінеї. В цих країнах понад 8900 людей були інфіковані вірусом, з них 4400 померло.