Захворювання може викликати лихоманку, артрити та набряки серця. Перші випадки підтверджені в штаті Айова, передає NBC News.

Читайте також: Знайшли антидот від отрути однієї з найнебезпечніших істот у світі

Заражені собаки знаходяться на карантині, вони проходять через інтенсивні тести. Тим часом, влада намагається виявити та попередити можливих власників собак, які також заразилися бруцельоз, про те, що їм загрожує серйозна небезпека. У собак бруцельоз викликає безпліддя, спонтанні аборти та мертвонародження.

А ось у людини ця собача хвороба може протікати важче.

Собачий бруцельоз – симптоми
Лихоманка, надлишкова пітливість, головний та суглобний болі, а також загальна слабкість. Оскільки захворювання зустрічається у людей досить рідко, лікарі часто помиляються в діагнозі та пропускають своєчасний початок лікування.

Запущений собачий бруцельоз у людини може призводити до хронічного артриту і набряків серця.

Ветеринарний департамент штат Айова підкреслює, що загроза для здоров'я власників собак дуже мала, але вона існує. Вона стосується всіх любителів собак і ветеринарних лікарів, які вступають в контакт з кров'ю, тканинами та будь-якими рідинами, що утворюються в результаті пологів у домашніх тварин.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.