На відео видно, як працівниця центру вакцинації спершу і справді наповнює шприц вакциною проти коронавірусу. Однак потім – виприскує її в серветку.

Увага Гігієнічна гіпотеза: чому шкідливо жити в стерильних умовах

Далі – ще цікавіше. Вона удає, наче насправді щеплює двох людей.

Навіщо вона це зробила

Несправжнє щеплення медсестра зробила на прохання двох активістів-антивакцинаторів. Так вони мали б змогу отримати COVID-сертифікат. У країні він потрібен, щоб відвідувати громадські заклади.

Медсестру заарештували

Тепер правоохоронці арештували 58-річну медсестру. Її звинуватили не лише у підробці документів, а також і у розкраданні майна.

Під приціл поліції потрапила і пара антивакцинаторів, яким вона нібито зробила "щеплення".

Дивіться відео фейкової вакцинації:

Схожі випадки в країні – не вперше

  • Це не перший випадок у країні за останні дні, коли поліція Італії викривала медиків на "фейкових" COVID-щепленнях.
  • Так, 12 січня правоохоронці в місті Анкона регіону Марке арештували медсестру, яка підробила вакцинацію не менш як 45 людям.
  • А у грудні 2021 року в тій же лікарні в Палермо, де працювала арештована медсестра, викрили іншого медпрацівника, який допоміг оформити сертифікати про COVID-вакцинацію кільком десяткам людей.

Цікаво В Індії пенсіонер нелегально вакцинувався 12 разів, щоб позбавитись болю в суглобах

Коронавірус в Італії

  • В Італії активно поширюється штам коронавірусу Омікрон. Саме він і став причиною зростання кількості інфікованих коронавірусом.
  • Станом на 16 січня понад 8,7 мільйона італійців хворіли чи хворіють на COVID-19. З них – 141 тисяча, на жаль, померли.
  • Водночас понад 76% людей повністю вакцинувалися.