Вчений з Шеньчженя Цзянь-куй Хе заявив, що що дівчата-близнючки пройшли через редактуру ДНК за допомогою нового потужного інструменту, здатного переписувати деякі фрагменти геному. Ця робота була проведена з метою надати цим ГМО-дітям повний захист від інфекції ВІЛ, яка може перерости в невиліковний СНІД, пише Associated Press.

Читайте також: ГМО-діти з Китаю, крім імунітету до СНІДу, могли отримати ще й суперздібності


Науковці створили ГМО-дітей

ГМО-діти – що це

Це діти, в геном яких втрутилися науковці, щоб зробити їх стійкими до захворювань. Китайський досліденик Цзянь-куй Хе розповів, що вплинув генетичною модифікацією на ембріони декількох пар під час лікування безпліддя, і в ході однієї вагітності справа зайшла досить далеко. Метою дослідження стало не лікування або запобігання спадкових хвороб, а створення в організмі людини резистентності проти інфекцій, включаючи ВІЛ. Він заявив, що батьки дівчинки дали повну згоду на це. Відомі імена дівчаток – Лулу і Нана.

Відзначимо, що генетична модифікація людини заборонена в багатьох країнах світу, так як її вважають неетичною з наукової і моральної точки зору. Тому Цзянь-куй Хе почала переслідувати китайська влада і нині невідомо, де він перебуває.

Що таке продукти ГМО? Це організми, у яких спадковий генетичний матеріал змінений у неприродних умовах. Врожай такої культури буде набагато кращим, ніж у культури вирощеної природно.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.