Про це повідомляє BMJ Sexual & Reproductive Health.

Читайте також: Нейромережу навчили заплутувати системи розпізнавання облич

Вчені проаналізували літературу та дослідження про використання секс-роботів. Автори публікації хотіли дізнатися, чи є які-небудь вагомі докази користі розробок для фізичного та емоційного здоров’я. Проте вони не виявили ніяких посилань на дослідження, які б підтвердили користь секс-роботів.

Виробники ж тим часом не соромляться заявляти, що їх розробки здатні подарувати "безумовну любов і підтримку", задовольнити "як сексуальні, так і соціальні потреби" і навіть пропонують використовувати секс-роботів для задоволення літніх людей та інвалідів.


Вчені не знайшли підтвердження користі секс-роботів

Нове дослідження, пояснюють автори, показує, що не слід робити неправдивих заяв, для початку потрібно вивчити явище найбільш повно і глибоко. Науковці також відзначають ризик розриву відносин між партнерами і відсутність людських емоцій у роботів, що може викликати безліч проблем в майбутньому.

Окремо було розглянуто найбільш спірне питання – виробництво секс-ляльок для педофілів. Доказів лікування педофілів або захисту дітей подібним способом виявлено не було. Більш того, автори дослідження попереджають, що використання секс-ляльок може нормалізувати акти сексуального насильства по відношенню до дітей і жінок, зробити останніх більш уразливими.

Читайте також: Робот-пожежник: машину навчили боротись з вогнем – відео

Вчені підкреслили, що створення ринку секс-ботів не приведе до зниження ризику насильства та інфекцій.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.