Науковці виявили, що головний ворог будь-якої дієти – це алкоголь. В 50% випадках саме склянка червоно вина чи іншого алкоголю, приводять до зриву та переїдання.

Дослідження провели спеціалісти Бірмінгемського університету. У ньому взяли участь 80 добровольців, в тому числі і люди, які хочуть схуднути або ті, які бажають тримати себе у формі.

Читайте також: Як правильно вечеряти, щоб схуднути

Кожен доброволець мав вводити щодня в спеціальний щоденник інформацію про різні події та фактори, які можуть вплинути на їх дієту та силу волі.

В середньому бажання порушити дієту виникало у людей 11 раз в тиждень. В половині випадків добровольці все ж порушували режим харчування. Таке відбувалось якраз після вживання алкоголю.

Вчені пояснили, що спиртне розслабляє організм і притупляє у людини відчуття відповідальності. Тому люди і можуть дозволити собі з’їсти кілька зайвих шматків піци чи торта.

До того ж, більшість зривів відбуваються ввечері, тож вчені радять не відвідувати закладів чи місць, де ви будете відчувати сильну спокусу. Однак це лише на перший час, адже згодом організм звикне і відчуття голоду не буде таким сильним.