Маски для вульви – різновид тканинних масок, які застосовують для догляду за шкірою в області вульви, переважно в зоні великих статевих губ. Тонка тканинна маска просочена будь-яким косметологічним засобом для догляду, в його складі може бути будь-що – від гіалуронової кислоти до "натуральних" інгредієнтів.

Також на тему Спосіб полегшити менопаузу, який доступний всім жінкам

Як має діяти маска для вагіни

Виробники масок для вульви обіцяють "чарівні" ефекти від їхнього застосування: зволоження, живлення, підвищення пружності та еластичності шкіри. Деякі компанії пропонують використовувати маски як комплексний догляд – як завершальний варіант "б'юті-рутини" після спеціального скрабу для вульви та гелю, який очищає.

Наскільки ефективні маски для вагіни

Скажімо одразу: дослідження у цій галузі поки що ніхто не проводив. Є дані, які свідчать про те, що деякі тканинні маски для обличчя мають зволожувальний ефект та можуть допомогти зняти подразнення.

Шкіра в ділянці вульви дуже чутлива. При застосуванні неперевірених косметичних засобів є ризик розвитку алергічної реакції, пошкодження шкірного покриву, виникнення інфекції вульвіту.

Якщо ви вирішите поекспериментувати та використовувати маску для вульви, нанесіть якусь частину вологого компонента на шкіру в області лобка і поспостерігайте за реакцією.

Який догляд потребує вульва насправді

Для догляду за вульвою достатньо дотримуватися простих базових правил інтимної гігієни:

  1. відмовитися від спринцювання та використання звичайного мила, гелю для душу та скрабів при підмиванні;
  2. важливо пам'ятати, що креми, маски та інші доглядові засоби можуть спровокувати подразнення;
  3. варто відмовитись від використання щоденних прокладок;
  4. важливо уникати потрапляння антисептиків на слизову;
  5. рекомендується віддавати перевагу спідній білизні з бавовни або інших тканин, що дихають.

Решта варіації догляду за вульвою залежить лише від індивідуальних переваг жінки. Головне в цьому питанні – не нашкодити собі.