Про це на брифінгу повідомив мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Читайте також: В Ужгороді на коронавірус захворіла ціла родина диякона

У пульмонологічному відділенні центральної міської клінічної лікарні із діагнозом "пневмонія" проходили лікування четверо осіб, у яких згодом підтвердили CОVID-19. Хворих перевели в обласну інфекційну лікарню,
– повідомив Богдан Андріїв.

Серед хворих в обласній інфекційній лікарні – ужгородський диякон 1992 року народження та його батьки. Дружина диякона з піврічною дитиною перебувають на лікуванні вдома. Як повідомив мер, в усіх ПЛР-тести підтвердили діагноз CОVID-19.

У важкому стані зараз батько диякона, чоловік 1956 року народження. Встановлено шістьох контактних осіб, але у них не виявлено COVID-19. Зі слів диякона, у церкві він був востаннє 8 березня, а його мати приїхала з Києва, де була на лікуванні,
– розповів Богдан Андріїв.

Наразі в обласній інфекційні лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 11 пацієнтів.

За даними Закарпатської обласної держадміністрації, перша жінка, якій в області діагностували COVID-19 вилікувалась. Одна хвора, з підтвердженим діагнозом, яка перебувала у тяжкому стані на штучній вентиляції легень (ШВЛ), померла.

Загалом по Закарпатській області виявили 35 хворих на коронавірус.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.