Про це інформує прес-служба відомства.

Читайте також: Заборона ліків: які препарати заборонили в Україні

Мова йде про таблетки "Клопідогрель" серії 20517. Виробником ліків є ТзОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", Україна. Реєстраційне посвідчення – UA/3924/01/01.

Ліки "Клопідогрель" застосовуються для профілактики атеротромбозу у дорослих. Зокрема їх рекомендують для тих, хто переніс інфаркт, інсульт, а також людям з гострим коронарним синдромом.

Заборону встановили через негативний висновок лабораторії з контролю якості ліків та через невідповідність за показниками "Розчинення", "Однорідність дозованих одиниць".

Постійну заборону встановили на імплантат "Озурдекс" всіх серій виробництва Аллерган Фармасьютікалз Ірландія, Ірландія. Реєстраційне посвідчення – UA/12292/01/01. "Озурдекс" рекомендують для лікування макулярного набряку, запалення сегмента ока, порушення зору внаслідок набряку.

Заборону на застосування препарату "Озурдекс" встановили через виявлення силіконової частки в голці аплікатора.

Що таке атеротромбоз? Це прогресивне захворювання, яке починається з атеросклерозу, його вважають одним з ускладнень атеросклерозу. Атеротромбоз вражає коронарні, церебральні та периферичні артерії. Він є головною причиною смерті у всьому світі.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.