Книга починається з назви, а унікальні законопроекти цієї осені почалися з імен. Дитячих імен, які нардеп Володимир Мисик пропонує заборонити. Не всі, не лякайтеся – імен вистачить на майбутнє покоління, але пан Мисик хоче обмежити батьків у творчих починаннях.

Читайте також: Корупція вбиває українців і наступною жертвою можете стати ви або ваші діти

Якщо закон приймуть, маленьких українців не можна буде називати цифрами, географічними назвами, символами, титулами – всім, що є неживим чи неіснуючим. Все життя мріяли назвати доньку Гваделупою?

Ваша мрія може не здійснитися, бо Володимир Мисик поспілкувався з малайзійцями. Гваделупа не має ніякого відношення до Малайзії, не шукайте підтекст, просто малайзійці розповіли українському нардепу, які імена дають дітям. Пан Мисик розповів:

"Уявляєте, у Малайзії батьки назвали дівчинку Вонючкою! Англійка має чотирьох дітей, назвала їх на честь своїх хвороб. В Австралії є ім'я Зупинка Номер Шість"

Виходить, інформація про закордонні дивацтва викликала у народного депутата палке бажання вберегти наших дітей від подібних імен. Але альтернатив він не запропонував. То що ж тепер, усім Тарасами і Марійками ходити?

Звісно, Амстердам Васильович Голопупенко – це не зовсім здорово, але якщо для батьків так назвати дитину дійсно важливо – які тут можуть бути заборони? Виросте і змінить ім'я, якщо захоче.

У мене є знайома, яка назвала сина Еріком на честь улюбленого персонажа серіалу "Ворон-месник", який вона обожнювала в підлітковому віці. Тоді й пообіцяла собі – буде син, буде Ерік. Батько дитини проти не був, тож росте собі Ерік. Чи стане месником – час покаже.

А щодо географічних назв, то тут ще невідомо хто кого й куди: у Російській Федерації, приміром, є населений пункт з назвою Ольга. І якщо покопирсатися у мапі світу, точно знайдемо ще купу подібних імен-назв. Якщо закон приймуть, доведеться нам, Ольгам, ставати в чергу до паспортного столу.

Здорового глузду нам всім.

Читайте також: Вікторія Бекхем вагітна п'ятою дитиною, – ЗМІ