Індійські медики визначили зараження новим коронавірусом у 3-річної дитини зі штату Керала, яка стала наймолодшим пацієнтом з цим захворюванням в країні, повідомляє телеканал NDTV.

Читайте також: Через коронавірус у тюрмах Італії бунти: 6 в'язнів загинули

Захворювання також вперше виявлено в союзній території Джамму і Кашмір – у 63-річної жінки.

Загалом в Індії уже підтвердили 39 випадків захворювання на коронавірус Covid-19.

Головне про Covid-19

  • Станом на 9 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 111 354 людей, з них померли – понад 3 тисячі осіб. Одужали 62 тисячі людей.
  • Коронавірус поширився на більшість європейських країн, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії – 7 375 людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував по Італії. Наразі він отримує потрібне лікування.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.