Про це повідомила лікарка Ольга Фандеєва на своїй сторінці у фейсбуці. Жінці потрапила в пологовий дім на плановий кесарів розтин і народила здорову дівчинку вагою 2950 грамів і зростом 46 сантиметрів.

Читайте також: У столичній лікарні дитину привалило металевими дверима: фото

Відомо, що Владислава Захарова має спадкове захворювання синдром Гольденхара, через який вона є маленького зросту та має інші паталогії.

"В акушерське відділення поступила вагітна на плановий кесарів розтин в зв’язку з рубцем на матці. Жінка дуже маленького зросту з унікальним захворюванням: синдром Гольденхара та й ще багато супутньої патології... на світ з’явилася прекрасна, цілком здорова маленька дівчинка", – написала Фандеєва та опублікувала знімки породіллі.

Синдром Гольденхара – що це?
Це рідкісне спадкове захворювання, яке характеризується комплексним ураженням очей, вух і хребта. Людям, які страждають від синдрому Гольденхара, властива асиметрія обличчя через одностороннє недорозвинення нижньої щелепи, зрощення хребців, кіфози. Синдром успадковується за аутосомно-рецесивним типом, тобто носіями дефектного гена є обоє батьків.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.