Про це виконуюча обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун написала у Facebook.

Читайте також: Як вберегтись від отруєння чадним газом: поради Супрун

"Ворог почав використовувати новий вид маніпуляції – надсилати вказівки від імені керівних структур, під приводом воєнного стану. Нещодавно у Центральну міську лікарню ім. Титова, що у Лисичанську Луганської області, надійшов сфабрикований лист начебто від Луганської ОДА з дорученням провести підготовчі заходи у зв'язку із впровадженням воєнного стану. МОЗ України закликає медзаклади по всій країні бути пильними і перевіряти кожен підозрілий лист", – наголосила Супрун.

Вона наголосила, що провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень.

Такі листи можуть направлятися в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.