Проєкт безкоштовної психологічної допомоги "Розкажи мені" у цей тривожний час починає працювати нон-стоп, повідомляє 24 канал. Наразі спеціалісти платформи готові захищати фронт психічного здоров’я громадян в умовах війни.

Читайте також: Емоційна підтримка українців: безкоштовні ефіри психологів будуть двічі на день

Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, маєте ознаки депресії — відвідайте платформу "Розкажи мені", залиште заявку та очікуйте, коли наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться з вами.

Як отримати психологічну допомогу

  1. Щоб отримати допомогу, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua
  2. Далі за вашим запитом модератори платформи підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв'яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.

Бот для психологічної підтримки

Також, команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного університету ім. Богомольця й фахівцями проєкту "Друг" розробили Бот першої психологічної допомоги.

Це дієвий інструмент, створений на основі сучасних протоколів і наукових досліджень. Є зручним помічником, який завжди під рукою. Допоможе у перші години після травматичної події. Також тут зібрані рекомендації як не нашкодити своєму психологічному здоров'ю.

Як допомогти організму пережити виснаження / Інфографіка 24 каналу

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!