За підтримку проєкту на референдумі проголосували понад 63% громадян. Вони виступили за те, щоб закон, який забороняє дискримінацію людей за ознакою сексуальної орієнтації, був реалізований, повідомляє euronews.

Також на тему: Чому гомосексуальність – природно, а гомофобія – ні

Порушникам статті, яка також передбачає покарання за дискримінацію за расовою, етнічною чи релігійною ознакою, загрожують штрафи й до трьох років позбавлення волі.

Гомофобія в Швейцарії поза законом
Гомофобія у Швейцарії поза законом / unsplash.com

Депутат від соціал-демократичної партії Матіас Рейнар підкреслив, що це важливий крок в області прав людини: "Це важлива перемога, і тепер ми чекаємо дозволу на шлюби для всіх, це дуже важливо".

Гомофобія – що це?
Психічний розлад, який проявляється страхом та ненавистю до людей з гомосексуальною орієнтацією. Гомофобію можна розглядати як частину ксенофобії. Часто найактивніші гомофоби є гомосексуалами, але через певні фактори не можуть зізнатися собі й оточенню і перетворюють ці почуття в ненависть.

Зазначимо, що раніше цей законопроєкт підтримав парламент країни. Міністерка юстиції Карін Келлер-Саттер заявила, люди не повинні нічого боятися. Також вона висловила впевненість, що незабаром суди будуть "завалені" новими справами.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.