Спочатку приїхала лише одна карета швидкої, однак її було замало, повідомляє телеграм-канал Mash.

Важливо: Епідемія коронавірусу: найвищий рівень загрози оголосили для 1,17 мільярда осіб

Усі, хто скаржиться на самопочуття, громадяни Китаю. Вони й звернулися до медиків – стверджують, що висока температура тримається у них декілька днів. Медики госпіталізували 7 хворих. Попередній діагноз – ГРВІ, однак результатів аналізів ще немає.

Інших гостей готелю оглядають – загалом їх близько 270.

Коронавірус: факти і небезпека

Коронавірус, який спалахнув у Китаї, вийшов за межі країни. Хвороба добралась до Таїланду, Японії, Гонконгу, Південної Кореї, Саудівської Аравії, Сінгапуру, В'єтнаму, Франції, Малайзії, Австралії та США. Кількість загиблих в Китаї зросла до 42.

  • У середньому – 9% інфікованих коронавірусом помирає. Таємничий коронавірус здатний поширюватися від людини до людини, фахівці заявили про побоювання пандемії;
  • Відомо, що китайським лікарям вже вдалося вилікувати 36 пацієнтів від смертельного виду коронавірусу;
  • Також підтвердили перший випадок смерті медичного працівника внаслідок інфікування вірусом.

В Китаї влада вживає усіх можливих заходів, аби запобігти епідемії. Туристичні компанії та онлайн-агентства тимчасово припиняють організацію групових турів. Окрім того, у Пекіні з 26 січня тимчасово припинять рух автобусів. В аеропортах низки країн додатково перевірятимуть гостей із Китаю.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.