Про це на пресконференції 4 жовтня розповів заступник керівника Слов'янської міської ВЦА Юрій Підлісний. Він додав, що частину хворих дітей госпіталізували, а інші – лікуються амбулаторно у самому закладі.

Важливо Лікар, який продавав фейкові COVID-сертифікати, отримав вирок, – ОП

Річ у тім, що на сьогодні у місті не працює відділення для хворих COVID-19. Тих, кому потрібна шпиталізація, доправляють до лікарень у містах Краматорськ, Костянтинівку, Бахмут, Миколаївку.

Якщо ж кількість хворих в області продовжить зростати, додаткові спеціалізовані відділення будуть розгорнуті й у інших містах, включаючи Слов’янськ.

Загалом, зараз у Слов'янську фіксують приблизно до 80 випадків хвороби на день. За його словами, особливістю теперішньої хвилі є те, що коронавірус виявляють у дітей та молоді, тоді як минулого разу інфікувалися в основному люди старшого віку.

Втім вони, як правило, переносять хворобу легко і їх виявляють при тестуванні контактних осіб. Серед інфікованих є й ті, хто має сертифікат про щеплення.

Коронавірус в Україні: статистика

  • За добу 3 жовтня 2021 року в Україні зафіксували 4 821 новий підтверджений випадок коронавірусу.
  • За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 2 460 010 осіб. З них одужали 2 264 523 особи. На жаль, померли 56 889 людей.