За словами Супрун, першою ініціативою після її приходу в МОЗ було саме відповідне звернення до РНБО. Проте ні публічні, ні офіційні звернення не допомогли.

До теми: Вакцинуватися можна: 10 помилкових протипоказань для щеплення

Згодом з таким же проханням вона звернулася й до чинного президента Володимира Зеленського та очільника РНБО Олександра Данилюка. Та відповіді й визначеної дати засідання не отримала досі. Про це вона написала на своїй Facebook-cторінці.

Супрун зазначила, що кількість хворих на дифтерію виросла у два з половиною рази, стільки ж хворих на правець. А от гемофільною інфекцією хворіють аж у десять разів більше українців. Крім того, значно виросла кількість хворих на кір.

"Зробимо їх разом" може стати прекрасним гаслом щодо щеплень, а не лише передвиборчою обіцянкою. Якщо здоров'я українців — це реально пріоритет, не можна продовжувати ігнорувати цю тему,
– наголосила вона.

Й запевнила, що вакцини є. Та щоб підняти рівень вакцинації до високого рівня, потрібно, щоб вся держава та її партнери – як всередині, так і зовні – об'єднали свої зусилля.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.