Кількість дорослих людей до 30 років, у яких немає статевого життя, в 2018 році досягло рекордного рівня, йдеться в результатах опитування GSS Data Explorer.

Читайте також: Як впливає на здоров'я утримання від сексу

Покоління незайманих

23% людей від 18 до 30 років повідомили, що у них жодного разу не було сексу в минулому році. 28% з них – чоловіки. Жінки-міленіали відчувають себе трохи краще – лише 18% заявили, що ні з ким не спали в 2018. 10 років тому таких було всього 8%.

Аналітики з'ясували, що в суспільстві стало набагато більше незайманих чоловіків, яким ще немає 30 років – 27% заявили, що у них ніколи не було сексуальних партнерів.


Кількість чоловіків, які ніколи не займалися сексом

Чому люди менше займаються сексом?

Вчені впевнені, що це наслідок розвитку технологій і способу життя, який вважають за краще вести більшість міленіалів. Люди стали набагато більше часу проводити вдома, навіть працювати. В таких умовах складно знайти партнера.

Також вечорами у людей з'явилося набагато більше справ, ніж було 10 і 20 років тому. Соціальні мережі, відеоігри, серіали, – все це відволікає від статевого життя.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.