Лікар Джон Танг Інг Чинь назвав свій винахід Wondaleaf Unisex Condom. Він сподівається, що його винахідник дасть людям можливість краще контролювати своє сексуальне здоров’я, незалежно від статі чи сексуальної орієнтації.

Також на тему: Вузли на щитоподібній залозі: чому виникають й чим загрожують

Як використовувати Wondaleaf

З одного боку в презерватива є клейке покриття, за допомогою якого контрацептив можна прикріпити до піхви або пеніса. Для додаткового захисту він покриває і прилеглу до геніталій частину тіла.

По суті це звичайний презерватив, просто з клейким покриттям,
– сказав гінеколог.

Він додав, що клей наноситься лише на одну сторону презерватива, це означає, що його можна перевернути й використовувати будь-яка стать.

Ціна унісекс презервативу

Презерватив пройшов кілька клінічних досліджень і випробувань і буде доступний на вебсайті компанії у грудні цього року.

Кожна упаковка Wondaleaf містить два презервативи та коштує 15 ринггитів (3,61 долара США). Середня ціна за десяток презервативів у Малайзії складає 20 – 40 ринггитів.

Раніше німецька випускниця дизайну Ребека Вайс отримала премію Джеймса Дайсона за чоловічий контрацептивний засіб під назвою Coso, який використовує ультразвукові хвилі для тимчасової зупинки вироблення сперми.