У відповідь на депутатське звернення нардепки "Європейської солідарності" Яни Зінкевич МОЗ опублікувало документ, який підтверджує, що Кравчук не мала відповідної ліцензії.

До теми Поліція знайшла "зниклу" стоматологиню з Рівного і вручила їй підозру

За даними Ліцензійного реєстру МОЗ у фізичної особи-підприємця Кравчук І.А. відсутній дозвіл на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю дитяча стоматологія,
– йдеться в повідомленні.

Разом з тим у відомстві зазначили, що для підтвердження факту порушення практики необхідно провести позапланову перевірку. Тож для її погодження МОЗ звернулося до Державної регуляторної служби.

Як у 21 столітті стало можливим, що людина без спеціального обов'язкового дозволу - і раптом займає посаду дитячого лікаря? Чому це відкрилось лише тоді, коли ця людина побила беззахисних дітей?,
– зауважила Яна Зінкевич.

Скандал зі стоматологинею у Рівному: що відомо

  • 9 лютого на 28-річну лікарку-стоматологиню Інну Кравчук з Рівного поскаржилися батьки 2 дітей. У них були синці та подряпини.
  • На відео, які з'явилися у мережі, жінка шарпає дівчинку та б'є об кушетку головою хлопчика. Попри відеозаписи, Кравчук все заперечує.
  • Батьки впізнали своїх дітей на відео, тож до поліції надійшло ще 3 заяви.
  • Справу вже відкрито. Лікарку підозрюють у вчиненні кримінальних злочинів, зокрема в умисному легкому тілесному ушкодженні, побоях та мордуванні.
  • Їй обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Вона має прибувати за кожною вимогою до суду та не виїжджати з Рівного.
  • Згідно з фотографіями очевидців, жінка досі продовжує працювати.