Однак згодом втратив свою динаміку. Таку думку висловив глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в інтерв'ю програми "Перехресний допит".

Увага Назвітували: які здобутки собі "приписали" ексміністри Петрашко, Криклій та Степанов

За його словами, при призначенні Степанова на посаду, у нього були сильні й слабкі сторони. Він зазначив, що на той момент "була зрозуміла його енергетика" та завзятість.

Він (Степанов – 24 канал) обіцяв швидко у все це зануритись і дійсно це зробив. Можливо, деякі речі не розгледіли. Можливо, на початку він непогано працював. Однак згодом втратив динаміку,
– зазначив глава "Слуги народу".

Корнієнко вважає, для цього, щоб увійти в роботу потрібно щонайменше пів року. На запитання журналістки, які стосунки були у Степанова з керівництвом країни та колегами, чи справді атмосфера була дестабілізована, – Корнієнко не відповів і назвав це "особистим".

Однак, він додав, що діяльність Міністерства охорони здоров'я була централізована на міністра. Він вважає, що це не дуже коректна управлінська модель МОЗ.

Повністю інтерв'ю з Корнієнком: дивіться відео

Звільнення Степанова: головне

  • Відставку Максима Степанова почали обговорювати ще у 2020 році. Дехто звинувачував його у корупційних схемах та поганій боротьбі з COVID-19.
  • Верховна рада 18 травня проголосувала за його звільнення з посади. Перед цим з відповідним поданням до парламенту звернувся прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Степанов вже прокоментував свою відставку. Він заявив, що не розуміє, якою є причина його звільнення.
  • Варто зауважити, що основним претендентом на посаду міністра охорони здоров'я є головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.