Активності та спорт слід відкласти на місяць

Потрібно дати організму просто відновитися. Він розумний, спокійно сам відновлюється десь за місяць Алкоголь потрібно виключити на якийсь час так само, але основне – не допускати великого фізичного навантаження. Це дуже важливо! Про те, як не нашкодити організму після перенесеного коронавірусного захворювання розповів головний лікар одного з діагностичних медичних центрів Львова Тарас Жиравецький, пише ТСН.

Читайте також Прогулянки і повноцінне харчування: як відновитись після коронавірусу, – відео

По-перше, не займатися моржуванням. Це дуже небезпечно. Так само слід відкласти похід у сауну, контрастні перепади температури організму не потрібні. Крім того, спорт відкласти мінімум на місяць,
– зазначив Тараса Жиравецького.

За словами лікаря у його практиці були випадки, коли пацієнти після одужання від коронавірусу не достатньо відновившись, почали займатись спортом і, на жаль, їхній стан погіршувався: піднімалася температура, з'являлася задишка, втома.

Здоровий спосіб життя найкраще рішення

Також важливо збалансовано харчуватись, відпочивати та добре висипатись. А якщо є певні показання, зокрема підвищені показники печінкових проб, тоді лікар призначає гепатопротектори. Також корелюються ниркові проби: якщо високий рівень сечової кислоти чи зниження.

Чи варто проводити діагностику організму після одужання

Тарас Жиравецький радить зробити аналіз на згортання крові.

Щодо пацієнтів від 35 років – варто робити коагулограму (аналіз на згортання крові). Якщо ризик високий – вживати препарати для розрідження крові,
– зауважив Жирацеький.

Варто знати 12 наслідків коронавірусу після одужання та як їх позбутись