Прогнози щодо зниження захворюваності коронавірусу на окупованому півострові зовсім невтішні. Про це повідомив так званий заступник міністра охорони здоров'я Антон Лясковський.

Увага В окупованому Криму допускають закриття туристичного сезону через COVID-19

Найбільше навантаження – до 400 осіб на добу. Насамперед "страждає" амбулаторія та стаціонар.

Зраз завантаження у нас близько 3 000 (осіб – 24 канал), на жаль, ліжковий фонд вільний на приблизно 10%,
– сказав "чиновник".

За його словами, тенденції до зниження захворюваності поки немає. Також так звана влада не бачить виходу із ситуації.

"Ми не бачимо, чому б захворюваність могла б знизитися. Ми оцінюємо ситуацію і бачимо, як дотримуються різні протиепідемічні заходи, зокрема в транспорті, як дотримується масковий режим і соціальна дистанція", – сказав Лясковський.

Крім цього, як повідомили у групі "Інформаційний спротив", в лікарнях і аптеках окупованого Криму також спостерігали гострий дефіцит ліків.

Ситуація із коронавірусом в окупованому Криму

  • Станом на 17 липня, від початку пандемії на півострові виявили понад 55 тисяч хворих на коронавірус, більш ніж 1,6 тисячі з них – померли, але 47 тисяч вже подолали недугу.
  • Щеплення проти недуги зробили 380 тисяч жителів півострова.
  • Станом на 21 липня на півострові недугу діагностували у 75 051 людини. На жаль, померли 2 472 людини, одужали – 64 514 хворих.
  • 17 липня в окупованому Криму виявили найбільшу кількість нових випадків коронавірусу – 409. Це був рекордний показник зі старту пандемії. З цього часу показники залишаються високими.
  • Такі дані повідомляє так звана адміністрація півострова. Підозрюємо, що справжні цифри дещо відрізняються.