Про це повідомляє PsyPost, розмір грудей влаштував менше третини респонденток, всього ж в експерименті взяли участь 18 тисяч жінок.

Також на тему: Хто швидше засинає після сексу: дослідження

Дослідження очолив британський вчений Вірен Свамі, який вивчає соціальну психологію. В ході опитування він і його команда демонстрували респондентки 14 зображень жіночих фігур з різним розміром грудей. З них жінки спочатку вибирали фігуру, схожу на власну, а потім – фігуру, якій хочуть відповідати.


Майже 50% жінок хочуть збільшити груди / Unsplash

Так з'ясувалося наступне: 47,5% жінок хотіли збільшити груди, 23,2% – зменшити, а 29,3% – залишити її як є. Як показала статистика, найчастіше розмір грудей хотіли змінити молоді жінки або ті, які були в скрутному фінансовому становищі.

Як виявилося, учасниці, які незадоволені грудьми, рідше перевіряються на рак молочної залози. Вони ж були й менш щасливі, ніж жінки, яких влаштовували груди.

Найбільше хотіли змінити груди мешканки Японії та Китаю – 90%, більшість з них хотіло зменшити бюст. У США і Великобританії змінити груди хотіли 75% опитаних – вони планували, навпаки, збільшити розмір.

Найбільше розміром грудей були задоволені мешканки Колумбії, де 57% опитаних захотіли залишити молочні залози такими як є.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.