Про це розповіли в опублікованому дослідженні в журналі Nature Communications Journal.

Учені з Гуанчжоуського університету науки і технології (Ухань, Хубей, Китай) провели досліди на мишах, вводячи їм кофеїн та встановили, що з його вживанням миші стали менше їсти і відповідно – втрачали вагу.

Причин такого зниження ваги науковці назвали кілька. По-перше, кава може сприяти збільшенню метаболізму на 3-11%, тобто коли кофеїн запускає в організмі процес ліполізу – розщеплення жиру і його перетворення на енергію.

Читайте також: Що станеться із тілом, якщо припинити пити каву

А по-друге, кава наділяє організми енергією, допомагаючи більш ретельно працювати в тренажерному залі, а отже – спалювати більше калорій. Також в дослідженні було виявлено, що кава пригнічує апетит і знижує тягу до солодкого.

Тому для того, щоб схуднути від кави, за умови правильного здорового харчування і регулярних фізичних вправ, кавоманам варто випивати чотири чашки кави на день. Її найкраще вживати за півгодини до тренування і не пізніше 16:00.

Проте варто пам’ятати, що регулярне вживання більше 400 мг кави на добу може викликати підвищену тривожність або прискорене серцебиття.

Читайте також: 7 переконливих причин випити кави зранку