Численні дослідження доводять, що посміхатися потрібно частіше.

PopSugar назвав сім переконливих доказів користі посмішки.

Сім вагомих причин, чому треба посміхатися щодня:

Посмішка зменшує стрес. Американські психологи Сара Прессман та Тара Крафт з'ясували, що усміхнені люди швидше відновлюються після стресових ситуацій. Навіть удавана посмішка допомагає впоратися зі стресом.

Настрій стає кращим. Коли людина посміхається, в мозок надходить сигнал про те, що вона відчуває себе добре. Якщо ви посміхаєтеся часто, мозок починає створювати систему позитивного мислення.

Регулює кров'яний тиск і серцевий ритм. Дослідники також зазначають, що посмішка приводить в норму серцебиття і артеріальний тиск.

Підвищує імунітет. Науковці довели, що посмішка зміцнює імунітет, бо дозволяє тілу зняти напругу, змушуючи клітини організму ефективніше боротися з хворобою.

Робить людину привабливішою. Коли люди бачать усміхнену людину, вони мимоволі починають робити те ж саме і відчувають доброзичливість щодо неї.

Посмішка створює образ надійної людини. Дослідники з Університету штату Пенсільванія стверджують, що усміхнені люди здаються більш доступними та щирими. Посмішка дозволяє вести якісні переговори, лекції, налагоджувати ділові та інші відносини.

Підвищує продуктивність і креативність. Посмішка, як і заняття спортом, вивільняє ендорфіни і стимулює розумову діяльність.

Читайте також: 6 продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я і молодість