Один з провідних дієтологів Канади Франческа Спрітзлер назвала продукти, які допоможуть зберегти здоров'я і продовжити молодість.

Так як старіння є невід'ємною частиною життя, дієтолог пропонує збільшити вживання наступних продуктів, щоб довше залишатися молодими і бадьорими, пише Tech Insider.

Оливкова олія

Жири, які містяться в оливковій олії, є одними з найбільш корисних. З їх допомогою можна знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, розладів травлення і навіть раку.

Більше того, оливкова олія допоможе зберегти сяйво і молодість шкіри, запобігти появі зморшок.

Зелений чай

Такий чай містить антиоксиданти, які запобігають появі в організмі вільних радикалів, що викликають онкологічні захворювання. Крім того, особливі мікроелементи знижують стрес, покращують метаболізм і не дають розвиватися запальним процесам.

Головною особливістю зеленого чаю дієтолог називає його захисну функцію, завдяки якій шкіра не втрачає вологу і успішно виробляє колаген. Таким чином, зберігається пружність і молодість шкіри.

Жирна риба

Багатьом відома користь жирної риби для здоров'я, але дієтолог рекомендує звернути увагу на лосося, в якому містяться особливі мікроелементи, які гарно впливають на шкіру.

Крім того, вони можуть захистити шкіру від згубного впливу ультрафіолету і покращити регенерацію клітин.

Чорний шоколад або какао

Як стверджує медик, антиоксиданти, що містяться в шоколаді або какао, набагато кращі від тих, які містяться в чорниці або журавлині.

Багато досліджень показують, що флаваноїди захищають шкіру від ультрафіолету і підвищують її захисну функцію. Щоб отримати максимальну користь від солодкого продукту, рекомендується звертати увагу на шоколад із вмістом какао не менше 70%.

Овочі

Вважається, що немає продуктів більш корисних, ніж овочі, оскільки вони низькокалорійні і містять у собі безліч корисних мікроелементів.

Більшість з них багаті певними вітамінами, які відіграють важливу роль у формуванні колагену, покращують регенерацію клітин і захищають шкіру від пересихання.

Гранат

Фрукт містить величезну кількість антиоксидантів, завдяки яким знижується ризик розвитку запальних процесів і діабету. Крім того, вони підвищують захисну функцію шкіри і стимулюють вироблення колагену.

Читайте також: Напої, які треба вживати кожного дня