Видання НВ зібрало чотири напої, які медики рекомендують пити щодня:

Вода

Звичайна вода без істотних домішок, абсолютно необхідна організму. Її основні функції — переміщення по організму поживних речовин і вимивання токсинів з внутрішніх органів.

Крім того, вода відіграє найважливішу роль в терморегуляції організму.

Зелений чай

Цей напій багатий на антиоксиданти. В першу чергу, йдеться про катехіни, які згідно з недавнім дослідженням медиків з Гарвардського університету, є найефективнішими з усіх антиоксидантів в боротьбі з раковими клітинами.

Вважається, що катехіни є більш корисними, ніж вітаміни С і Е. Зокрема, дослідження показали, що регулярне вживання зеленого чаю сприяє запобіганню раку легенів, грудей, сечового міхура, кишечника і шкіри.

Також цей елемент знижує рівень холестерину, що зменшує ймовірність розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Какао

Цей напій не тільки має велику кількість корисних речовин, але і володіє властивістю, яка в буквальному сенсі робити людей щасливими. Адже какао викликає підвищення рівня серотоніну в крові. А низький рівень серотоніну є однією з ключових причин депресії.

Какао — джерело вітамінів А, В, Е, фолієвої кислоти і безлічі мінералів (фтор, цинк, молібден, калій, натрій, магній, кальцій).

Натуральне молоко

Це один з найбільш суперечливих напоїв. Дієтологи то рекомендують його, то вимагають його виключення з раціону дорослих, стверджуючи, що молоко корисне тільки дітям.

Однак, в останнє десятиліття свідчення на користь молока починають переважати. Все більше експериментів показують, що молоко зміцнює імунну систему, знижує кров'яний тиск і перешкоджає захворювань серцево-судинної системи, покращує роботу кишечника.

Читайте також: Як виглядає ранкова кава в різних країнах світу