Компанія оголосила про постійне партнерство в цій сфері з Департаментом у справах ветеранів США, повідомляє Тechcrunch.

Розробники штучного інтелекту та фахівці американського Департаменту будуть разом аналізувати зразки пухлини та шукати мутації в геномі раку.

Читайте також: Генетики зможуть редагувати ДНК дітей

Завдяки зібраній інформації лікарі зможуть краще орієнтуватися у конкретних препаратах і методах лікування, щоб боротися з онкозахворюваннями.

Це неймовірно складно: читати, розуміти і залишатися в курсі широти та глибини медичної літератури і пов'язувати знання з відповідними мутаціями для персоналізованих онкологічних методів. Штучний інтелект може зіграти важливу роль в масштабуванні точної онкології,
– зазначив головний санітарний лікар IBM Watson Health Кью Рі.

IBM навчала Watson протягом 2 років в онкологічних відділеннях понад 20 інститутів, і перші результати показали, що він приймав рішення, які відповідали припущенням вчених і медиків. Наразі Watson перевершує людський інтелект у зборі та обробці даних.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.