Зокрема, спадкові та вроджені. Уряд вже прийняв відповідну постанову.

Увага Молоді люди хворіють на коронавірус частіше, ніж вважалось

Врятувати життя наймолодшим

Мовиться про створення центрів неонатального скринінгу новонароджених. У таких центрах будуть проводити дослідження, які дозволяють вчасно виявити недуги у новонароджених.

Мова йде про більш ніж 20 різних орфанних ( вроджених або набутих – 24 канал) захворювань, які зможуть бути діагностовані в надсучасних медичних центрах,
– пояснив очільник Кабміну Денис Шмигаль.

В уряді зазначили, що в 2021 році на цей проєкт виділять 300 мільйонів гривень. Цю програму ініціював Володимир Зеленський для захисту життя кожного маленького громадянина нашої держави, додав Шмигаль.

Цікаво Винахідлива жінка змусила почуватись крутими дітей, які носять слухові апарати

Повний текст публікації Дениса Шмигаля:

Створюємо центри неонатального скринінгу для діагностики рідкісних хвороб у новонароджених. За ініціативи Президента України уряд створює центри неонатального скринінгу. У таких центрах будуть проводити дослідження, які дозволяють вчасно виявити у новонароджених спадкові або вроджені хвороби. Ми говоримо про більш ніж 20 різних орфанних захворювань, які зможуть бути діагностовані в надсучасних медичних центрах.

В цьому році на цей проект буде виділено 300 млн грн. Відповідна програма була ініційована Президентом для захисту життя кожного маленького громадянина нашої держави.