Лікарі-косметологи стверджують, що лише вмивання та зволоження шкіри не достатньо. В ефірі програми "Сніданок 1+1" експерт розповіла про інші засоби, як збережуть молодість вашої шкіри.

Читайте також: Як доглядати за губами восени: 7 порад, які вам необхідно пам'ятати

Провітрюйте кімнату

Для шкіри важливо "дихати" свіжим повітрям, тому навіть у часи сильних морозів слід хоча б на декілька хвилин відкрити вікно. Найідеальнішим варіантом для шкіри буде вечірня прогулянка перед сном тривалістю мінімум 30 хвилин. Оптимальна температура повітря в кімнаті для сну – +18...+20 градусів.

Засинайте раніше

Косметологи стверджують, що найкорисніший сон триває від 23:00 до 01:00. Саме в цей час виробляється важливий гормон для здоров’я шкіри – мелатонін. Він забезпечує пружність та молодість.

Засинайте до 23:00
Засинайте до 23:00

Зволожуйте повітря

Холодне та сухе повітря негативно позначається на здоров’ї шкіри. Тому придбайте зоволожувач, або постійно тримайте відкрити відкриту пляшку з водою в кімнаті.

Спіть на ортопедичній подушці

Завдяки правильній подушці, ви дасте змогу відпочити шийно-комірцевій зоні тіла. Це забезпечить зменшення появи зморшок.

Очищуйте шкіру перед сном

Ні в якому разі не можна лягати спати із макіяжем на обличчі. Користуйтеся різноманітними очищуючими засобами для обличчя залежно від типу вашої шкіри – молочко, пінка для вмивання, міцелярна вода. Очищуйте шкіру плавними масажними рухами.

Обов'язково змивайте макіяж та користуйтесь нічним кремом перед сном
Обов'язково змивайте макіяж та користуйтесь нічним кремом перед сном

Користуйтесь нічним кремом

Нічні креми добре живлять шкіру. В їх склад входить велика кількість вітамінів та корисних речовин. Наносьте крем масажними рухами за 20-30 хвилин до сну, а його залишки змийте косметичною серветкою. Важливо не забувати про шкіру вух. Наносьте на її поверхню трохи нічного крему, і це допоможе шкірі залишатися пружною та молодою.

Приділяйте особливу увагу зоні навколо очей. Шкіра навколо очей дуже тонка. Саме тут в першу чергу утворюються зморшки. Наносити крем у зону навколо очей теж потрібно за 20-30 хвилин до сну, а потім змивати його косметичною серветкою.