Для того, щоб допомогти подолати страх грози, потрібно вирахувати коли вона буде, пише портал "Наша Мама".

Читайте також: Які хвороби дитина може підчепити у зоопарку

Саме тоді можна запланувати справи так, щоб бути під час грози поруч з дитиною. У теплій та затишній атмосфері вона зможе легше пережити явище природи.


Будьте поруч з дитиною під час грози

Спробуйте пояснити, що таке гроза і чому вона виникає. Дитина буде менше боятися того, що вона знає, ніж невідомого їй явища. Під час грози не панікуйте, оскільки дитині передаються всі емоції. Можна включити мультик або погратися в забавку.

Батьки можуть запропонувати дитині надути повітряну кульку. А потім її відпустити. Кулька може бути уособленням хмаринки, яка швидко зникає.

Не потрібно казати, що гроза для дитини безпечна. Оскільки діти можуть робити експерименти на собі – чи безпечна, чи небезпечна гроза. Потрібно пояснити, що, коли ти сидиш вдома, то природне явище безпечне, а коли ти на вулиці – то гроза може загрожувати життю.


Гроза безпечна для дитини вдома

Якщо хтось з сім’ї боїться грози, то не варто показувати цей страх. Дитина спостерігає за поведінкою дорослих, і якщо вони поводяться спокійно та не напружуються, то надалі дитина копіюватиме таку поведінку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.