Про це розповіла сексолог і тілесний психотерапевт Катерина Богомолова, передає Elle.ua.

Читайте також: Вчені назвали найкращий час для заняття сексом

За її словами, часте утримання від сексу призводить до захворювань, здебільшого гінекологічних.

"По-перше, за тривалого утримання у жінки може змінюватися гормональний фон і з'являються збої у менструальному циклі, а також у імунній системі. Крім того, утримання впливає на нервову систему. Чому так відбувається? Для повноцінного функціонування організму повинні бути запущено всі системи та механізми", – зазначає фахівець.

Як наголошує вона, не можна штучно компенсувати сексуальне життя заняттями медитацією або малюванням, оскільки все має бути на своїх місцях.

"Ми не говоримо, що життя жінки закінчується без партнера, просто не варто забувати про способи самозадоволення. Це теж варіант, щоб зберігати нормальне функціонування тіла. Просто спосіб повинен бути максимально природним. Наприклад, душ не підходить в, тому що він закладає неправильний механізм для жінки, якщо вона звикає. Дуже часто чую на консультаціях історії, коли дівчатка в підлітковому віці бавилися душем, а зараз не можуть отримувати оргазм з партнером", – констатувала Катерина Богомолова.

Нагадаємо, за словами сексолога Світлани Грабової, інколи жінка є сама винною у тому, що її лібідо знижується. Крім того, на сексуальний потяг впливають втома, ліки, гормональний фон і стосунки з партнером.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.